+38(067) 420 02 40

Обратный звонок
../innovaeditor/assets/mobilniy-kondicioner.jpg

Категория:

Кондиционирование
Мобильный кондиционер, принцип работы
Мобильный кондиционер. Мы рассмотрим основные элементы его устройства и расскажем о таком явлении, как мобильный кондиционер без воздуховода
всё...
Подробнее
../innovaeditor/assets/kanalnaya-systema-ventilyasii-i-kondicionirovanya.jpg

Категория:

Вентиляция
Канальная система вентиляции и кондиционирования
Канальная система вентиляции и кондиционирования - идеальный инструмент при комплексной реализации климатического оборудования, которое может наращиваться в соответствии с новыми требованиями заказчика. Диапазон производительности способен...
всё...
Подробнее
../innovaeditor/assets/podkluchaem-tepliy-pol-k systeme-avtonomnogo-otopleniya.png

Категория:

Отопление
Подключаем теплый пол к системе автономного отопления.
Как подключить теплый пол к системе автономного отопления? Для того, чтобы ответить на этот вопрос определим параметры, которым должен соответствовать теплый пол. Первый способ подключения к отопительному котлу - через термостатический клапан. Чаще всего он представляет собой...
всё...
Подробнее
../innovaeditor/assets/chiller-fankoil-osnovni-ponyatty-ta-viminnosti-vid-kondicioneriv.jpg

Категория:

Кондиционирование
Чиллер фанкойл. Основні поняття та відмінність від класичного кондиціонера

Ні для кого не секрет, що в літній період часу, коли на вулиці спекотно, в приміщеннях будь-яких будівель також стає не комфортно. Особливо це відноситься до офісних будівель, магазинів та іншим приміщенням, де знаходяться великі виділення теплової енергії, як від людей, так і від працюючого обладнання. Для того, щоб людям було комфортно перебувати в приміщенні, необхідне джерело охолодження повітря.

Основне охолоджувальне устаткування, яке всім відомо і з яким найчастіше працюють - це спліт-системи, мульти спліт-системи і мульти зональні фреонові системи.

У даній статті мова піде про іншу систему охолодження - челлер фанкойл.

Призначення даної системи така ж як і у звичайного побутового кондиціонера. Відмінність полягає в тому, що буде охолоджуватися повітря.

І якщо в класичних спліт-системах і інверторних кондиціонерах - це фреон, у чиллер-фанкойлах - це вода.

Стандартна система кондиціонування чиллер фанкойл складається із зовнішньої частини (чиллера) і внутрішньої (фанкойл).

Фанкойл - внутрішній блок, який має дві основні частини - це в своєму складі повітряний охолоджувач і вентилятор.

Так само як і звичайні внутрішні блоки стандартних спліт-систем, фанкойли бувають касетного, настінного, напольно-стельового, канального типу. Виглядають вони так само, як звичайні спліт-системи на фреоні, тому не професіонал їх легко переплутає.

Робота охолоджуючої системи фанкойла

Фанкойл діє також як і внутрішній блок класичної спліт-системи. У корпусі знаходиться теплообмінник, через який проходить тепле повітря. Постійний потік забезпечується роботою внутрішнього вентилятора, на виході ми отримуємо охолоджене повітря. Класичний варіант роботи внутрішнього блоку будь-якого кондиціонера.

Фанкойли бувають двох і чотирьох трубними.

Двотрубні працюють як на охолодження, так і на нагрів повітря. У чотирьох трубного фанкойла в складі знаходиться два теплообмінника. Таке обладнання в складній системі кондиціонування багатоповерхового будинку, може одночасно як давати тепле повітря, так і охолоджувати його. Це можливо, тому що обидва теплообмінника незалежні один від одного. До одного вода може подаватися від чиллера (на охолодження), до другого від теплового котла (нагрів)

Завдяки тому, що фанкойли підключаються в системі паралельно, температура повітряних потоків на виході скрізь однакова.

Чиллер (зовнішній блок) - це водоохолоджувальний агрегат, його завдання полягає в тому, щоб охолодити і подати охолоджену воду до фанкойла.

З чого складаються чиллера

Чиллер складається з чотирьох основних елементів: теплообмінник випарника (саме в ньому охолоджується вода), компресор, конденсатор, терморегулюючий вентіль

В системі кондиціонування повітря чиллер фанкойл: вода - теплоносій, фреон - холодоагент.

Холодоагент (фреон) проходить через випарник, забирає тепло від теплоносія (вода).

У випарнику холодоагент закипає і переходить з рідкого стану в газоподібний, а далі в газоподібному стані надходить в компресор.

Компресор чиллера нагнітає тиск фреону і підвищується його температура. Це необхідно для того, щоб в конденсаторі холодоагент міг бути охолоджений і перетворений назад в рідкий стан. При цьому температура холодоагенту залишається колишньою.

Після цього холодоагент потрапляє на терморегулюючий вентиль, який має великий опір. У цій частині різко падає тиск у холодоагенту і відповідно знижується його температура.

Одне з основних відмінностей чиллера від зовнішнього блоку спліт-системи знаходиться в конденсаторі.

Холодоагент в конденсаторі може охолоджуватися за рахунок зовнішнього повітря - це вид чиллерів з повітряним охолодженням конденсатора.

Через конденсатор може проходити вода, яка буде охолоджувати фреон - в цьому випадку система - чиллер з водяним охолодженням конденсатора.

Так само в окрему групу можна виділити чилера в складі яких немає конденсатора (він знаходиться окремо назовні) - так звані безконденсаторні чиллера.

Подробнее
../innovaeditor/assets/otoplenie-chastnogo-doma.jpg

Категория:

Отопление
Как правильно поддерживать в доме нужную комфортную температуру.
Как вы знаете, радиаторы нагреваются за счёт того, что насос гонит в них горячий теплоноситель. Поэтому, когда в доме достигнута нужная температура, можно просто остановить циркуляционный насос, а когда станет прохладно, то его снова запустить.
всё...
Подробнее
[Предыдущая]  1 2 3 [4] 5 6 7 ... 28 [Следующая]16-20 из 136